logo
21 Nisan 2019 Pazar 13:02:59
futbol
13:00Levante UD - RCD EspanyolCanlı
futbol
13:00Levante - Espanyol (beIN SPORTS HD 2)Canlı
tenis
12:55Maden, Yann - Sinner, JannCanlı
tenis
12:55Vondrousova - Marino, RebeCanlı
tenis
12:34Haase, R/Ko - Mektic, N/SkCanlı
futbol
12:30Jiangsu Sainty F.C. - Guangzhou R&F F.C.Canlı
tenis
12:07Miomir Kecmanovic - Serhiy StakhovskyCanlı
diğer
12:00Ding Junhui - McGill, AnthCanlı
diğer
12:00Higgins, Jo - Davis, MarkCanlı
tenis
11:21Pel/Podlipnik-Castillo - Purcell/SavilleCanlı
futbol
13:15Excelsior - Willem II
futbol
13:30MKE Ankaragücü - Konyaspor
futbol
13:30Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
13:30San Miguel Beermen - Phoenix Fuel Masters
tenis
13:30Daria Lopatetskaya - Arantxa Rus
tenis
13:35Harris, Llo - Bachinger, M
diğer
14:00White, Ian - Sedlacek, Ka
futbol
14:00Boluspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
14:00Konta, Joha - Putintseva,
tenis
14:00Alison Van Uytvanck - Garbine Muguruza
tenis
14:00Pavlyuchenk - Trevisan, Ma
tenis
14:00Cibulkova, - Haddad Maia,
tenis
14:00Garcia, Car - Halep, Simon
tenis
14:00Cuevas, Pab - Domingues, J
tenis
14:25Muchova, Ka - Fernandez, L
diğer
14:30Clayton, Jo - Evetts, Ted
diğer
14:30HC Erlangen - Magdeburg SC
futbol
14:301. FC Heidenheim - FC St. Pauli
futbol
14:30SV Darmstadt 98 - VfL Bochum
futbol
14:30Dynamo Dresden - 1. FC Köln
futbol
14:30SSV Jahn Regensburg - 1. FC Magdeburg
futbol
14:30Arminia Вielefeld - FC Ingolstadt 04
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
14:45Viborg FF - Næstved BK
tenis
14:55Filip Krajinović - Egor Gerasimov
diğer
15:00Webster, Da - Derry, Natha
futbol
15:00FC Slutsk - FC Isloch
futbol
15:00Getafe CF - Sevilla FC
futbol
15:00Getafe - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
15:15Banvit B.K. - Beşiktaş
basketbol
15:15Banvit - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor HD)
diğer
15:30Noppert, Da - Bunting, Ste
futbol
15:30Sturm Graz - RZ Pellets W
futbol
15:30Fortuna Sittard - NAC Breda
futbol
15:30SKN St. Pölten - Red Bull Salzburg
futbol
15:30Everton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
tenis
15:30Lajovic, Du - Fognini, Fab
tenis
15:30Boulter, Ka - Diyas, Zarin
tenis
15:30Kirsten Flipkens - Carla Suarez Navarro
tenis
15:30Potapova, A - Paolini, Jas
tenis
15:30Kuzmova, Vi - Alves, Carol
tenis
15:30Kristina Mladenovic - Mihaela Buzarnescu
tenis
15:55Bouzkova, M - Dabrowski, G
diğer
16:00Gurney, Dar - Anderson, Ky
futbol
16:00Norrby IF - Jönköpings Södra IF
futbol
16:00FC Nantes - Amiens SC
futbol
16:00Toulouse FC - Lille OSC
futbol
16:00İstanbul BFK - Çaykur Rizespor
futbol
16:00Toulouse - Lille (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
16:00Surrey United - Glasgow Rocks
basketbol
16:00Excelsior B - Liège Basket
diğer
16:30Brecel, Luc - Wilson, Gary
diğer
16:30Chisnall, D - Monk, Arron
diğer
16:30Murphy, Sha - Luo Honghao
futbol
16:30SC Freiburg - Borussia Dortmund
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Afjet Afyonspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
17:00Wade, James - Huybrechts,
diğer
17:00Fenerbahçe - Arkas Spor I
futbol
17:00Energetik-BGU - FC Dinamo Brest
futbol
17:00AC Horsens - FC Skanderborg
basketbol
17:00Plymouth Raiders - Bristol Flyers
tenis
17:00Dart, H/Wat - Danilina, A/
tenis
17:00Garcia, C/M - Begu, I-C/Ni
tenis
17:00Kasatkina, - Cocciaretto,
tenis
17:00Kuzmova, V/ - Haddad Maia,
tenis
17:00Bonaventure - Bolsova Zado
futbol
17:15Real Madrid C.F. - Athletic Bilbao
futbol
17:15Real Madrid - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 2)
diğer
17:25Rhein-Necka - Flensburg-Ha
diğer
17:30Lewis, Adri - Edhouse, Rit
basketbol
17:30Sakarya Büyükşehir - Darüşşafaka S.K.
tenis
17:30Paul, Tommy - Sandgren, Te
futbol
17:45PSV Eindhoven - ADO Den Haag
futbol
18:00Dukla Prague - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00AC Sparta Prague - MFK Karviná
futbol
18:00FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
futbol
18:00Sigma Olomouc - Teplice
futbol
18:00FC Fastav Zlín - SK Slavia Prague
futbol
18:001. FK Příbram - Viktoria Plzen
futbol
18:00Banik Ostrava - SFC Opava
futbol
18:00Gaz Metan M - Dun?rea C?l?
futbol
18:00Austriya Wien - LASK Linz
futbol
18:00Stade de Reims - AS Saint-Étienne
futbol
18:00Bohemians 1 - FK Baumit Ja
futbol
18:00Cardiff City - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
18:00Arsenal - Crystal Palace (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
18:00San Pablo B - Movistar Est
futbol
18:30Dalkurd FF - Mjällby AIF
futbol
19:00R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent
futbol
19:00AEK Athens F.C. - Larissa
futbol
19:00P.A.O.K. - Levadiakos
futbol
19:00Panionios G.S.S. - PAS Giannina F.C.
futbol
19:00Hertha BSC - Hannover 96
futbol
19:00Vejle Boldklub - Aarhus
futbol
19:00OFI Crete - Asteras Tripolis
futbol
19:00Alanyaspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
19:00A.Alanyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
19:00Manchester Giants - Leicester Riders
futbol
19:15Atlético Ti - CA Colon de
futbol
19:30Villarreal CF - CD Leganés
futbol
19:30Villarreal - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Adanaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:45Gomel - FC Shakhtyor Salihorsk
basketbol
20:00Indiana Pacers - Boston Celtics
basketbol
20:00Asvel Lyon- - Nanterre
diğer
20:05Baltimore O - Minnesota Tw
diğer
20:05New York Ya - Kansas City
diğer
20:10Detroit Tig - Chicago Whit
diğer
20:10Miami Marli - Washington N
diğer
20:15Hopp, Max - Brown, Keega
basketbol
20:30Cafés Cande - Unicaja Mála
basketbol
20:30MoraBanc An - Tecnyconta Z
diğer
20:35Pittsburgh - San Francisc
diğer
20:45van Gerwen, - Ratajski, Kr
diğer
21:00Robertson, - Georgiou, Mi
diğer
21:00Maguire, St - Tian Pengfei
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Viitorul Co - FCSB
diğer
21:10Tampa Bay R - Boston Red S
diğer
21:10Milwaukee B - Los Angeles
diğer
21:15Cross, Rob - Rasztovits,
diğer
21:15St. Louis C - New York Met
diğer
21:20Chicago Cub - Arizona Diam
diğer
21:30Imoco Volle - Saugella Tea
futbol
21:30Newell's Old Boys - Gimnasia y Esgrima La Plata
basketbol
21:30BC Oostende - Kangoeroes Basket Willebroek
diğer
21:45Smith, Mich - Evans, Ricky
futbol
21:45Real Betis - Valencia CF
futbol
21:45Real Betis - Valencia (beIN SPORTS HD 3)
diğer
22:00Toronto Map - Boston Bruin
tenis
22:00Huesler, Ma - Menendez-Mac
diğer
22:05Texas Range - Houston Astr
diğer
22:10Colorado Ro - Philadelphia
diğer
22:15Suljovic, M - Payne, Josh
futbol
22:15Defensor Sporting - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
22:30Club Universidad de Şili - C.D.P. Curicó Unido
basketbol
22:30Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
diğer
22:45Cullen, Joe - Durrant, Gle
futbol
23:00D.C. United - New York City FC
diğer
23:07Los Angeles - Seattle Sounders FC
diğer
23:07Oakland Ath - Toronto Blue
diğer
23:10San Diego P - Cincinnati R
diğer
23:15Whitlock, S - Reyes, Crist
diğer
23:45Wright, Pet - Smith, Ross
futbol
23:45Unión de Sa - San Martín d
futbol
01:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
diğer
02:00Vegas Golde - San José Sha
futbol
02:00CA Independiente Avellaneda - Argentinos Juniors
futbol
02:00Los Angeles - Seattle Sounders FC
futbol
02:00Club Santos Laguna - Querétaro F.C.
basketbol
02:00Orlando Magic - Toronto Raptors
futbol
03:30Unión Española - Everton de Viña del Mar
basketbol
04:30Oklahoma City Thunder - Portland Trail blazers
futbol
13:00Hobro IK - Vendsyssel
futbol
14:30Portsmouth - Coventry (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00Randers FC - AaB Fodbold
futbol
15:00Vittsjö GIK - Kungsbacka I
futbol
15:30Royal Antwerp - Club Brugge K.V.
futbol
15:30FC Oss - Go Ahead Eagles
futbol
15:30N.E.C. - RKC Waalwijk
futbol
15:30MVV Maastricht - AFC Ajax II
futbol
16:00Djurgårdens - Linköpings F
futbol
16:00Vasteras SK - Trelleborgs FF
futbol
16:00IF Limhamn - KIF Örebro (
futbol
16:00IFK Göteborg - Helsingborgs IF
futbol
16:00Hellas Verona F.C. - Benevento Calcio
futbol
16:30Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
16:30Wisła Kraków - Wisła Płock
diğer
17:00Igor Gorgon - Pallavolo Sc
futbol
17:00FC Nordsjælland - F.C. Copenhagen
futbol
17:00Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
futbol
17:00Stoke - Norwich City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Politehnica - Concordia Ch
diğer
18:15Alingsås HK - Ystads IF HF
futbol
18:30IK Frej Taby - Östers IF
futbol
18:30Varbergs BoIS FC - IF Bromharitaojkarna
futbol
19:00Sporting de - KFCO Beersch
futbol
19:00FC Midtjylland - Brøndby IF
futbol
19:00Górnik Zabrze - Arka Gdynia
futbol
19:00Brescia Calcio - U.S. Salernitana 1919
futbol
19:00Korona Kielce - Śląsk Wrocław
futbol
19:15Brentford - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş J.K.
futbol
20:00S.S.C. Napoli - Atalanta B.C.
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00FC Dinamo București - FC Botoșani
futbol
21:30VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
21:45Paris FC - Valenciennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Carpi FC - Pescara
futbol
22:00Ascoli - Venezia
futbol
22:00Cosenza Calcio - Spezia Calcio
futbol
22:00Perugia - Lecce
futbol
22:00A.S. Cittadella - U.S. Cremonese
futbol
22:00Foggia - Livorno
futbol
22:00Palermo - Padova
futbol
22:00Chelsea - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:15Benfica - C.S. Marítimo
diğer
03:00Dallas Star - Nashville Pr
basketbol
20:00Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:00Panathinaikos - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
01:15Libertad - Gremio (S SPORT HD)
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
20:00Akhisarspor - Ümraniyespor (A Spor HD)
futbol
22:00Manchester Utd. - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
22:00Barcelona Lassa - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
01:15Palestino - River Plate (S SPORT HD)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
basketbol
17:30Tofaş - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00İstanbul BB - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
futbol
13:00Levante UD - RCD EspanyolCanlı
futbol
13:00Levante - Espanyol (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
12:30Jiangsu Sainty F.C. - Guangzhou R&F F.C.Canlı
futbol
13:15Excelsior - Willem II
futbol
13:30MKE Ankaragücü - Konyaspor
futbol
13:30Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:301. FC Heidenheim - FC St. Pauli
futbol
14:30SV Darmstadt 98 - VfL Bochum
futbol
14:30Dynamo Dresden - 1. FC Köln
futbol
14:30SSV Jahn Regensburg - 1. FC Magdeburg
futbol
14:30Arminia Вielefeld - FC Ingolstadt 04
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
14:45Viborg FF - Næstved BK
futbol
15:00FC Slutsk - FC Isloch
futbol
15:00Getafe CF - Sevilla FC
futbol
15:00Getafe - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:30Sturm Graz - RZ Pellets W
futbol
15:30Fortuna Sittard - NAC Breda
futbol
15:30SKN St. Pölten - Red Bull Salzburg
futbol
15:30Everton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Norrby IF - Jönköpings Södra IF
futbol
16:00FC Nantes - Amiens SC
futbol
16:00Toulouse FC - Lille OSC
futbol
16:00İstanbul BFK - Çaykur Rizespor
futbol
16:00Toulouse - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30SC Freiburg - Borussia Dortmund
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Afjet Afyonspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Energetik-BGU - FC Dinamo Brest
futbol
17:00AC Horsens - FC Skanderborg
futbol
17:15Real Madrid C.F. - Athletic Bilbao
futbol
17:15Real Madrid - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:45PSV Eindhoven - ADO Den Haag
futbol
18:00Dukla Prague - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00AC Sparta Prague - MFK Karviná
futbol
18:00FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
futbol
18:00Sigma Olomouc - Teplice
futbol
18:00FC Fastav Zlín - SK Slavia Prague
futbol
18:001. FK Příbram - Viktoria Plzen
futbol
18:00Banik Ostrava - SFC Opava
futbol
18:00Gaz Metan M - Dun?rea C?l?
futbol
18:00Austriya Wien - LASK Linz
futbol
18:00Stade de Reims - AS Saint-Étienne
futbol
18:00Bohemians 1 - FK Baumit Ja
futbol
18:00Cardiff City - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
18:00Arsenal - Crystal Palace (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Dalkurd FF - Mjällby AIF
futbol
19:00R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent
futbol
19:00AEK Athens F.C. - Larissa
futbol
19:00P.A.O.K. - Levadiakos
futbol
19:00Panionios G.S.S. - PAS Giannina F.C.
futbol
19:00Hertha BSC - Hannover 96
futbol
19:00Vejle Boldklub - Aarhus
futbol
19:00OFI Crete - Asteras Tripolis
futbol
19:00Alanyaspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
19:00A.Alanyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Atlético Ti - CA Colon de
futbol
19:30Villarreal CF - CD Leganés
futbol
19:30Villarreal - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Adanaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:45Gomel - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Viitorul Co - FCSB
futbol
21:30Newell's Old Boys - Gimnasia y Esgrima La Plata
futbol
21:45Real Betis - Valencia CF
futbol
21:45Real Betis - Valencia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:15Defensor Sporting - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
22:30Club Universidad de Şili - C.D.P. Curicó Unido
futbol
23:00D.C. United - New York City FC
futbol
23:45Unión de Sa - San Martín d
futbol
01:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
futbol
02:00CA Independiente Avellaneda - Argentinos Juniors
futbol
02:00Los Angeles - Seattle Sounders FC
futbol
02:00Club Santos Laguna - Querétaro F.C.
futbol
03:30Unión Española - Everton de Viña del Mar
futbol
13:00Hobro IK - Vendsyssel
futbol
14:30Portsmouth - Coventry (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00Randers FC - AaB Fodbold
futbol
15:00Vittsjö GIK - Kungsbacka I
futbol
15:30Royal Antwerp - Club Brugge K.V.
futbol
15:30FC Oss - Go Ahead Eagles
futbol
15:30N.E.C. - RKC Waalwijk
futbol
15:30MVV Maastricht - AFC Ajax II
futbol
16:00Djurgårdens - Linköpings F
futbol
16:00Vasteras SK - Trelleborgs FF
futbol
16:00IF Limhamn - KIF Örebro (
futbol
16:00IFK Göteborg - Helsingborgs IF
futbol
16:00Hellas Verona F.C. - Benevento Calcio
futbol
16:30Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
16:30Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:00FC Nordsjælland - F.C. Copenhagen
futbol
17:00Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
futbol
17:00Stoke - Norwich City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Politehnica - Concordia Ch
futbol
18:30IK Frej Taby - Östers IF
futbol
18:30Varbergs BoIS FC - IF Bromharitaojkarna
futbol
19:00Sporting de - KFCO Beersch
futbol
19:00FC Midtjylland - Brøndby IF
futbol
19:00Górnik Zabrze - Arka Gdynia
futbol
19:00Brescia Calcio - U.S. Salernitana 1919
futbol
19:00Korona Kielce - Śląsk Wrocław
futbol
19:15Brentford - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş J.K.
futbol
20:00S.S.C. Napoli - Atalanta B.C.
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00FC Dinamo București - FC Botoșani
futbol
21:30VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
21:45Paris FC - Valenciennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Carpi FC - Pescara
futbol
22:00Ascoli - Venezia
futbol
22:00Cosenza Calcio - Spezia Calcio
futbol
22:00Perugia - Lecce
futbol
22:00A.S. Cittadella - U.S. Cremonese
futbol
22:00Foggia - Livorno
futbol
22:00Palermo - Padova
futbol
22:00Chelsea - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:15Benfica - C.S. Marítimo
futbol
01:15Libertad - Gremio (S SPORT HD)
futbol
20:00Akhisarspor - Ümraniyespor (A Spor HD)
futbol
22:00Manchester Utd. - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
01:15Palestino - River Plate (S SPORT HD)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.

Altın Top adayları açıklandı

Altın Top adayları açıklandıDünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.…

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

France Football dergisi, 2018 Altın Top ödülüne aday 30 futbolcuyu belirledi. Adaylar arasında ödülü 5'er kez kazanan Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ile Juventus'un Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid ve Hırvatistan Milli Takımı'ndaki performansıyla 2018 FIFA En İyi Oyuncu ödülüne layık görülen Hırvat Luka Modric de yer aldı.

Paris Saint-Germain'den (PSG) Neymar ve Kylian Mbappe, Liverpool'dan Muhammed Salah, Chelsea'den Eden Hazard, Atletico Madrid'den Antoine Griezmann da 30 kişilik listede kendilerine yer buldu.

France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında dağıttığı Altın Top ödülü ile FIFA'nın 1991-2009 arasında verdiği Dünyada Yılın Futbolcusu ödülü, 2010 yılında "FIFA Altın Top" adı altında birleşmişti. FIFA ile France Football, FIFA Altın Top ismiyle 2010'dan itibaren verilen dünyada yılın futbolcusu ödülünde ortaklığa 2016'da son vermişti.

2018 Altın Top ödülüne aday gösterilen futbolcular şöyle:

Sergio Agüero (Manchester City) Alisson (Liverpool)Gareth Bale (Real Madrid) Karim Benzema (Real Madrid) Edinson Cavani (PSG) Thibaut Courtois (Chelsea) Cristiano Ronaldo (Juventus) Kevin De Bruyne (Manchester City) Roberto Firmino (Liverpool) Diego Godin (Atletico Madrid) Antoine Griezmann (Atletico Madrid) Eden Hazard (Chelsea) Isco (Real Madrid) Harry Kane (Tottenham) N'Golo Kante (Chelsea) Hugo Lloris (Tottenham) Mario Mandzukic (Juventus) Sadio Mane (Liverpool) Marcelo (Real Madrid) Kylian Mbappe (PSG)Lionel Messi (Barcelona)Luka Modric (Real Madrid)Neymar (PSG)Jan Oblak (Atletico Madrid)Paul Pogba (Manchester United)Ivan Rakitic (Barcelona) Muhammed Salah (Liverpool) Sergio Ramos (Real Madrid) Luis Suarez (Barcelona) Raphael Varane (Real Madrid)

John Terry futbolu bıraktı

John Terry futbolu bıraktıİngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.…

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

Championship ekiplerinden Aston Villa ile sözleşmesinin bittiği 2017-2018 sezonu sonundan beri kulüpsüz olan 37 yaşındaki Terry, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "İnanılmaz 23 yılın ardından futbolu bırakmak için doğru zaman olduğuna karar verdim." ifadesini kullandı.

Altyapısından yetiştiği Chelsea'nin unutulmayacak kaptanları arasına adını yazdıran stoper, İngiliz ekibiyle 17 kupa kaldırdı. Kariyerinde 5'er Premier Lig ve İngiltere Federasyon Kupası, 3 İngiltere Lig Kupası, 2 Community Shield, birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kupası kaldıran Terry, mavi-beyazlı ekipte forma giydiği 717 karşılaşmada 67 gol kaydetti.

Chelsea öncesi Nottingham Forest, sonrasıysa Aston Villa'da oynadığı kulüp kariyerinin yanı sıra İngiltere Milli Takımı'nda da uzun yıllar forma giyen Terry, 2012'de aldığı emeklilik kararına kadar çıktığı 78 müsabakada 6 gol attı.

Terry, UEFA tarafından 3 kez (2005, 2008, 2009) yılın defans oyuncusu, 4 kez de (2005, 2007, 2008, 2009) yılın 11'ine seçildi.

yonja tv canlı maç izle

canlı maç yayınları, lig tv izle, bein sports izle

canlı bahis, kaçak bahis, yüksek oran, mobil maç izle

canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izlejustin tvsmart spor izles sport izle